Sektöründeki yarım asırlık tecrübesi, uzman yönetim kadrosu, üstlendiği projeleri yüksek kalitede ve planlanan sürede gerçekleştirme politikası ile Mehmet Çelik, ülkemizin önde gelen, güçlü ve saygın inşaat şirketleri arasında yer almaktadır.

Mehmet Çelik’te çalışmak bir fırsattır..

Mehmet Çelik, İnşaat Mühendisliği’nin gerektirdiği farklı uzmanlık alanlarındaki kompleks projeleri üstlenme ve bu projeleri başarıyla gerçekleştirme kabiliyetine sahiptir.

Yurtiçinde ve yurtdışında üstlenmiş olduğumuz projeler ile çalışanlarımıza değişik coğrafya ve kültürlerde, farklı uzmanlık alanları gerektiren geniş mühendislik uygulamaları ile ilgili kariyer fırsatları sunarız.

Projelerimizi başarıyla gerçekleştirmemiz çalışanlarımızın başarısıyla doğru orantılıdır. Bu bilinç çerçevesinde çalışanlarımızın teknik, kişisel ve yönetsel alanda gelişimi bizim için çok önemlidir. Mehmet Çelik’te kalite odaklı ve özverili çalışma, yüksek performans ve pozitif iş sonuçları ödüllendirilir.

Mehmet Çelik İnsan Kaynakları olarak hedefimiz, şirket değerlerimiz ve pozisyonların gereklilikleri doğrultusunda en uygun ve yüksek profilli adayları işe almak, çalışanlarımızın mesleki gelişimlerini sağlayarak ve kişisel mutluluklarına önem vererek adil bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Aramıza katılmak isteyen adaylarda aradığımız temel yetkinlikler;

  • Aidiyet
  • Başarma Arzusu
  • Ekip Çalışması ve İşbirliği
  • Gelişime ve Değişime Açıklık
  • Kalite Odaklılık
  • Özgüven

Gerçekleştirdiği tüm projelerde kalite, çevre ve iş güvenliği bilinci içinde önce insan mantığı ile hareket eden Mehmet Çelik Ailesi’ne katılmak için;
Web sayfamızdan başvuru yapabilir, mehmet.celik@mcelikgrup.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Açık Pozisyonlar :

İlan detaylarını görmek ve online başvuruda bulunmak için tıklayınız